Naprawa frezarek kosmetycznych

Naprawa frezarek kosmetycznych

Nasza firma, zajmując się naprawą frezarek kosmetycznych, wypełniła lukę na rynku usług: do tej pory brakowało fachowców znających się na tym sprzęcie. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników frezarek do paznokci, wyspecjalizowaliśmy się w unikatowej dziedzinie serwisowania urządzeń frezujących.

Odkąd profesjonalny manicure i pedicure cieszy się niesłabnącą popularnością, frezarka okazała się niezbędnym wyposażeniem każdego salonu kosmetycznego. Za pomocą wymiennych frezów można nadać paznokciom wymarzony kształt, zdjąć starą warstwę lakieru hybrydowego czy akrylowego, opracować nową powłokę, wykonać żłobienia przed naniesieniem elementów ozdobnych. Usunięcie skórek, odcisków czy zrogowaceń też nie będzie stanowiło problemu. Dlatego pracownicy salonów piękności nie mogą sobie pozwolić na choćby chwilową utratę cennego sprzętu, która by skutkowała rozczarowaniem klientów.

ABC Data Serwis dostosowuje się do potrzeb rynku i pomaga utrzymać sprzęt do obróbki paznokci w najlepszej możliwej kondycji, by można na nim pracować bezproblemowo przez długie lata.

Serwis pogwarancyjny frezarek do paznokci

Zajmujemy się pogwarancyjnymi naprawami frezarek kosmetycznych producentów takich jak: Saeyang Microtech (Marathon, Indigo), Gerlach, Hadewe, Promed, Ruck, Orthofex, NSK, Micronx, Kavo, Schick, Saeshin, Baehr, Activ, Berchtold, Ionto-Comed, Süda, Gharieni, LCN, Syis, Mariotti, Xenox, Erica’s, Profimade, Bentlon, VisionTech, EXO i innych.
Jeśli frezarka zaczyna nieprawidłowo pracować, to znak, że przyszedł czas na wizytę w serwisie ABC Data Serwis. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy sprzęt:

  • przegrzewa się; wpada w nadmierne wibracje;
  • wyłącza się w trakcie pracy;
  • wyświetla komunikat o błędzie;
  • wymiana końcówek do frezowania sprawia problemy.

Lepiej wówczas oddać frezarkę kosmetyczną w ręce fachowców będących specjalistami w dziedzinie jej naprawy niż narażać się na wystąpienie awarii większego kalibru lub całkowitą utratę sprzętu. Niestety niektórzy najpierw próbują sami lub korzystają z pomocy swoich znajomych, co zwykle kończy się dodatkowymi uszkodzeniami. Zajmujemy się również naprawami frezarek podologicznych.

Prosimy Klientów, aby podczas przekazywania urządzenia zadbali o szczegółowy opis usterki, gdyż to znacząco skróci czas oczekiwania na diagnozę.