Serwis frezarek podologicznych

Serwis frezarek podologicznych

Odpowiadając na potrzeby rynku kosmetycznego, nasza firma wyspecjalizowała się w dziedzinie naprawy frezarek podologicznych.
Frezarki podologiczne są profesjonalnymi urządzeniami służącymi do pielęgnacji stóp, choć w tym przypadku nie chodzi tylko o pedicure. Frezarki tego rodzaju przeznaczone są do innych zadań i pozwalają walczyć z następującymi problemami: odciski, pęcherze, zrogowacenia, popękana skóra na piętach, brodawki, kurzajki czy wrastające paznokcie. Od frezarek kosmetycznych różnią się zazwyczaj większą mocą i szybszymi obrotami. Frezarki podologiczne są ponadto wyposażone w pochłaniacz pyłu lub natrysk.

Specjalizujemy się w pogwarancyjnych naprawach frezarek podologicznych pracujących na sucho i na mokro (z pochłaniaczem i bez) producentów takich jak: Saeyang Microtech (Marathon, Indigo), Gerlach, Hadewe, Promed, Ruck, Orthofex, NSK, Micronx, Kavo, Schick, Saeshin, Baehr, Activ, Berchtold, Ionto-Comed, Süda, Gharieni, Syis, Mariotti, Xenox, Profimade, Bentlon, Visiontech, EXO i innych.
Zapraszamy do nas po szybką diagnozę usterki oraz fachową naprawę sprzętu. Większości napraw dokonujemy w czasie dwóch dni roboczych.

Najczęstsze przyczyny uszkodzenia frezarki

Szczególnie niebezpieczna okazuje się praca frezarką z uszkodzonym pochłaniaczem pyłu, który włącza się automatycznie w momencie uruchomienia mikrosilnika. Brak przepływu powietrza może wtedy spowodować poważną awarię.

Bardzo często przyczyną uszkodzeń jest zanieczyszczone części urządzenia pyłem, który dostał się do środka mechanizmu. Może dojść do zatkania węża ssącego, zatarcia mikrosilnika oraz innych uszkodzeń.

ABC DATA Serwis rozwiąże problemy wynikające z niewłaściwej pracy frezarek podologicznych i dokona niezbędnych napraw. Rozumiemy, że długotrwała utrata sprzętu wpływa niekorzystnie na renomę i dobre imię salonów kosmetycznych, a konkurencja nie śpi, dlatego nie zwlekamy z wykonaniem usługi.

Przypominamy, że przed dostarczeniem frezarki do serwisu należy bezwzględnie wymontować worek na pył. Pozostawione worki będą utylizowane w momencie przyjęcia sprzętu do naprawy.
Brak opisu uszkodzenia może znacząco wydłużyć czas oczekiwania na diagnozę.