Serwis i naprawa frezarek podologicznych

Serwis i naprawa frezarek podologicznych

Nasza firma specjalizuje się w naprawie i serwisie frezarek podologicznych, które są profesjonalnymi urządzeniami służącymi do pielęgnacji stóp. Ich działanie nie ogranicza się jedynie do samego pedicure. Frezarki tego rodzaju pozwalają walczyć z takimi problemami, jak:

  • odciski,
  • pęcherze,
  • zrogowacenia,
  • popękana skóra na piętach, brodawki,
  • kurzajki,
  • wrastające paznokcie.

 

Ze względu na szerokie zastosowanie urządzenia są wykorzystywane w gabinetach kosmetycznych, w specjalistycznych gabinetach podologicznych czy podczas zabiegów SPA. Od frezarek kosmetycznych różnią się zazwyczaj tym, że mają znacznie większą moc i szybsze obroty. Ponadto frezarki podologiczne są wyposażone w pochłaniacz pyłu lub natrysk, których zadaniem jest zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa uczestników zabiegów.

 

Specjalizujemy się w pogwarancyjnych naprawach frezarek do pedicure pracujących na sucho i na mokro (z pochłaniaczem i bez) producentów takich jak: Saeyang Microtech (Marathon, Indigo), Gerlach, Hadewe, Promed, Ruck, Orthofex, NSK, Micronx, Kavo, Schick, Saeshin, Baehr, Activ, Berchtold, Ionto-Comed, Süda, Gharieni, Syis, Mariotti, Xenox, Profimade, Bentlon, Visiontech, EXO, ProNails, Yoshida i innych.

 

Zapraszamy do siedziby firmy po szybką diagnozę usterki oraz fachową naprawę sprzętu. Oferujemy także możliwość naprawy sprzętu, który zostanie do nas nadesłany za pomocą kuriera. Większości napraw dokonujemy w ciągu dwóch dni roboczych.

 

Najczęstsze przyczyny uszkodzenia frezarki

Szczególnie niebezpieczna dla urządzenia jest praca frezarki z uszkodzonym pochłaniaczem pyłu, który włącza się automatycznie w momencie uruchomienia mikrosilnika. Brak przepływu powietrza może wtedy spowodować poważną awarię, która będzie wymagała naprawy frezarki podologicznej.

 

Bardzo często przyczyną uszkodzeń jest zapchanie części urządzenia pyłem. Podczas zabiegów podologicznych produkowane są znaczne ilości zanieczyszczeń, które dostają się do wnętrza mechanizmu. Nadmiar pylistych zanieczyszczeń może doprowadzić do zatkania węża ssącego, zatarcia mikrosilnika oraz innych uszkodzeń. Regularny serwis frezarek pomoże uniknąć usterek i im zapobiec.

 

Jeśli jednak dojdzie już do awarii, ABC DATA Serwis rozwiąże problemy wynikające z niewłaściwej pracy frezarek podologicznych i dokona niezbędnych napraw. Rozumiemy, że długotrwała utrata sprzętu wpływa niekorzystnie na renomę i dobre imię salonów kosmetycznych, w których czasie konkurencyjne salony mogą umocnić swoją pozycję. W związku z tym nie zwlekamy z wykonaniem usługi.

 

Przypominamy, że przed dostarczeniem frezarki do serwisu należy bezwzględnie wymontować worek na pył. Pozostawione worki będą utylizowane w momencie przyjęcia sprzętu do naprawy.

 

Do urządzenia skierowanego do serwisu lub naprawy warto dołączyć także opis ewentualnych problemów technicznych, usterek. Dzięki temu znacznie szybciej odnajdziemy źródło problemu i naprawimy urządzenie. Brak opisu wydłuża okres, w którym korzystanie z urządzenia jest niemożliwe.