O nas

O nas

 

Abc Data Serwis Sp. z o.o. istnieje od 1997 roku. W początkowej fazie istnienia wykonywaliśmy jedynie naprawy, dziś już zapomnianych drukarek STAR, OTC I GENICOM.

W miarę sukcesywnego rozwoju rozszerzyliśmy działalność o serwis urządzeń innych producentów takich jak: PANASONIC, OKI, SEIKOSHA, HEWLETT PACKARD, EPSON, MINOLTA, LEXMARK, KYOCERA MITA, CANON i innych oraz monitorów wszystkich typów. Razem z powiększaniem się rynku sprzętu komputerowego rosły potrzeby klientów na kompleksowe serwisowanie (modernizację, remonty i przeglądy). W związku z tym ABC Data Serwis Sp. z o.o. w kolejnym kroku, zajęła się komputerami i urządzeniami peryferyjnymi wszystkich producentów, obejmując usługami pełne spektrum wyrobów związanych z komputeryzacją.

Aktualnie skupiamy się na naprawie projektorów oraz regeneracji lamp projektorowych. Od kilku lat oddzielną gałęzią naszej działalności jest również serwis frezarek kosmetycznych i podologicznych oraz mikrosilników stomatologicznych i protetycznych. Dysponujemy wyposażeniem gwarantującym prowadzenie usług na wysokim poziomie technicznym. Średni czas realizacji naszych usług wynosi około dwóch dni roboczych, co plasuje naszą firmę w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o szybkość wykonania napraw.