Naprawa frezarek do paznokci

Naprawa frezarek do paznokci

Zajmując się naprawą frezarek do paznokci, wypełniliśmy wyraźną lukę na rynku. Do tej pory brakowało fachowców znających się na tym sprzęcie. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników frezarek do paznokci, wyspecjalizowaliśmy się w unikatowej dziedzinie serwisowania urządzeń frezujących, która dotychczas była zarezerwowana właściwie wyłącznie dla producentów tego rodzaju sprzętu.

 

Profesjonalny manicure i pedicure od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W związku z tym frezarka okazała się niezbędnym wyposażeniem każdego salonu kosmetycznego. Za pomocą wymiennych frezów można nadać paznokciom wymarzony kształt, zdjąć poprzednią warstwę lakieru hybrydowego, akrylowego czy żelu, opracować nową powłokę, wykonać żłobienia przed naniesieniem elementów ozdobnych.

 

Urządzenie znacznie przyspiesza pracę i sprawia, że ta staje się ona znacznie dokładniejsza. Stosowanie frezarek w salonach kosmetycznych, gabinetach SPA czy nail barach pozwala zaoszczędzić czas zarówno stylistkom paznokci, jak i ich Klientkom. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie zwiększonej ilości stylizacji w krótszym czasie, co przekłada się na miesięczne dochody płynące z działalności.

 

Usunięcie skórek, odcisków czy zrogowaceń też nie stanowi żadnego problemu dla urządzenia. Dlatego pracownicy salonów piękności nie mogą sobie pozwolić na choćby chwilową utratę cennego sprzętu, która skutkowałaby rozczarowaniem klientów i przerwą w funkcjonowaniu zakład.

 

ABC Data Serwis dostosowuje się do potrzeb rynku i poprzez serwis frezarek do manicure pomaga utrzymać sprzęt do obróbki paznokci w najlepszej możliwej kondycji, by korzystanie z niego przez długie lata nie wiązało się z problemami natury technicznej.

 

Serwis pogwarancyjny frezarek do paznokci

 

Zajmujemy się pogwarancyjnym serwisem frezarek kosmetycznych producentów takich jak: Saeyang Microtech (Marathon, Indigo), Gerlach, Hadewe, Promed, Ruck, Orthofex, NSK, Micronx, Kavo, Schick, Saeshin, Baehr, Activ, Berchtold, Ionto-Comed, Süda, Gharieni, LCN, Syis, Mariotti, Xenox, Erica’s, Profimade, Bentlon, VisionTech, EXO, ProNails, Yoshida i innych.

 

Jeśli frezarka zaczyna nieprawidłowo pracować, to znak, że przyszedł czas na wizytę w serwisie ABC Data Serwis Serwis. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy sprzęt:

  • przegrzewa się;
  • wpada w nadmierne wibracje;
  • wyłącza się w trakcie pracy;
  • wyświetla komunikat o błędzie;
  • wciąż sprawia problemy mimo wymiany końcówek we frezarce.

 

W takiej sytuacji najrozsądniej będzie oddać do serwisu frezarkę podologiczną czy kosmetyczną i nie narażać się na wystąpienie awarii większego kalibru lub całkowitą utratę sprzętu.

 

Niestety niektórzy najpierw próbują sami dokonać koniecznych napraw frezarki do manicure lub korzystają z pomocy swoich znajomych. Z doświadczenia wiemy, że zwykle nie kończy się to naprawą, a jedynie dodatkowymi uszkodzeniami, które wydłużają okres naprawy i związane z nim koszty.

 

Prosimy Klientów, aby podczas przekazywania urządzenia do serwisu zadbali o szczegółowy opis usterki. To pomoże nam szybciej zdiagnozować problem, znaleźć jego źródło i znacznie wpłynie na czas naprawy.